کد خبر: 9108

تاریخ انتشار: خرداد ۳۱, ۱۴۰۰

بیانیه مشترک منتخبین شورای ششم

به گزارش گراش انقلابی منتخبین انتخابات شورای ششم شهر گراش طی بیانیه مشترکی از حضور پر شور مردم پای صندوق‌های رای تشکر کردند. متن بیانیه بدین شرح می باشد. بسمه تعالی ایزد یکتا ز سراپای شهر نام توآورده به شورای شهر   چشم شهیدان به دو دستان توست   تابرسانی فلک آوای شهر   آفرین […]

به گزارش گراش انقلابی منتخبین انتخابات شورای ششم شهر گراش طی بیانیه مشترکی از حضور پر شور مردم پای صندوق‌های رای تشکر کردند.

متن بیانیه بدین شرح می باشد.

بسمه تعالی

ایزد یکتا ز سراپای شهر

نام توآورده به شورای شهر

 

چشم شهیدان به دو دستان توست

 

تابرسانی فلک آوای شهر

 

آفرین بر شما مردم

آفرین بر همت بلندتان که حماسه آفرین است

آفرین بر خاک پاک گراش که قدمگاه شهیدانمان است

سلام بر مردمی که پیروز این انتخابات بزرگ اند و درود بر نامزدهای انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر که جانانه و نستوه در کنار منتخبین مردم برای خدمت به مردمان این دیار کمر همت بسته اند .

ما منتخبین شما مردم می دانیم که رای شماامانت است و در این شرایط حساس شورای ششم در محضر شما پیمان می بندیم که برای پیشرفت همه جانبه شهر از انجام هرگونه رفتار و گفتار وحدت شکن پرهیز نماییم و با تلاش صادقانه از تمام توان خود برای خدمات شایسته به مردم با لیاقت گراش استفاده کرده و با تکیه بر اصل مشارکت مردم در امور، برای انجام هرچه بهتر وظایف خود و فراهم نمودن بسترهای لازم برای استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود شهر، ازهیچ کوششی فروگذار نکنیم و صادقانه مردم عزیزمان را در جریان امور محوله قرار دهیم .

در پایان از کلیه دست اندرکاران انتخابات ،کاندیداهای عزیز، مردم و مسئولین دلسوز مان تقدیر و تشکر به عمل می آوریم و امیدواریم دعای آخرین ذخیره عالم امکان حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف بدرقه راه پر فراز و نشیب ما باشد 《و من الله توفیق》

منتخبین شورای ششم

علیرضا دانشور

سعید جعفری

ناصر دلخوش

مصطفی خورشیدی

علی بیضایی

پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان