کد خبر: 9207

تاریخ انتشار: مرداد ۱۷, ۱۴۰۰

تبریک مدیر بسیج رسانه شهرستان گراش به اهالی رسانه

به گزارش گراش انقلابی ، کانون بسیج رسانه شهرستان گراش با صدور بیانیه‌ای روز خبرنگار را تبریک گفت که متن آن به شرح زیر است: به نام خداوند لوح و قلم مرداد ۱۴۰۰ از راه رسید و باز هم پاسداشت قلم‌هایی که در مسیر روشنگری و تحقق عدالت اجتماعی و اطلاع‌رسانی به جامعه در مسیر […]

به گزارش گراش انقلابی ، کانون بسیج رسانه شهرستان گراش با صدور بیانیه‌ای روز خبرنگار را تبریک گفت که متن آن به شرح زیر است:

به نام خداوند لوح و قلم

مرداد ۱۴۰۰ از راه رسید و باز هم پاسداشت قلم‌هایی که در مسیر روشنگری و تحقق عدالت اجتماعی و اطلاع‌رسانی به جامعه در مسیر شهدای عزیزی همچون محمود صارمی گام برمی‌دارند.

تبریک عرض می کنم روز خبرنگار بر رسانه های همیشه بیدار شهرستان و بسیجیان و رسانه‌نگارانی که چراغ روشنی و مشعل آگاهی‌اند.

صمیمانه خدمتتان شادباش عرض نموده و همه تلاش خویش را مستظهر به بسم الله الرحمن الرحیم می‌کنیم برای آغازی دیگر در راستای خدمت مردم با همراهی اصحاب رسانه.

گفتنی است؛ هرگونه برنامه دیدار از رسانه‌ها توسط کانون بسیج رسانه به قرار هرساله برای عرض تبریک و تجلیل در شرایط بهتر و پساکرونا موکول می کنیم.

یادآور می‌شود؛ در شرایط اضطراری کنونی این کانو گن، رسانه‌ها و روابط عمومی‌های ارگان‌های مختلف را نیز به عدم برگزاری مراسم‌های گرامیداشت در این ایام دعوت می‌کند.

ناصر دلخوش

مدیر کانون بسیج رسانه شهرستان گراش

پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)
ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان