کد خبر: 5253

تاریخ انتشار: شهریور ۲۲, ۱۳۹۸

ناصری : اگر خورشیدی رئیس شود که صداقت و شفافیت حاکم باشد در شورا می مانم

آیا اولین جلسه شورای پنجم گراش در سومین سال خود آخرین جلسه شورا خواهد بود؟ ساعت ۱۰ صبح پنجشنبه، ۲۱ شهریورماه ۱۳۹۸، زمان نخستین جلسه‌ی رسمی شورا در سال سوم اعلام شده بود . این جلسه که قرار بود اولین جلسه رسمی شورا شهر گراش پس از آغاز ریاست باقرزاده در شورا باشد، از خبرنگاران […]

آیا اولین جلسه شورای پنجم گراش در سومین سال خود آخرین جلسه شورا خواهد بود؟

ساعت ۱۰ صبح پنجشنبه، ۲۱ شهریورماه ۱۳۹۸، زمان نخستین جلسه‌ی رسمی شورا در سال سوم اعلام شده بود . این جلسه که قرار بود اولین جلسه رسمی شورا شهر گراش پس از آغاز ریاست باقرزاده در شورا باشد، از خبرنگاران نیز دعوت بعمل آماده بود. که با عدم حضور فوزیه ناصری جلسه به حد نصاب نرسید و رسمیت پیدا نکرد.

در این جلسه از سوی دلخوش مدیر مسئول گراش انقلابی پیشنهادی برای ادامه حیات شورا مطرح شد که از طرف ریاست و نایب رئیس شورا رد شد.

خبرنگار گراش انقلابی برای پیگیری موضوع روز بعد بهمین بهانه با فوزیه ناصری عضو شورا شهر گراش تماس گرفت و پیگیر ماجرا شد.

ناصری در تماس تلفنی با خبرنگار گراش انقلابی گفت: من آمده ام برای مردم خدمت کنم و برای رای مردم ارزش قائلم ولی وقتی می بینم که در اینجا عدالت رعایت نمی شود و حق مردم نادیده گرفته می شود و نیروهای توانمند بومی {اشاره به جابجایی مهروری و خیلتاش} کنار زده می شوند. نمی توانم شریک کار غیر قانونی و بی عدالتی باشم.

ناصری افزود: من با افزایش عوارض ساختمانی توسط شهرداری در این اوضاع اقتصادی که مردم تحت فشار هستند مخالف هستم ولی این آقایان شورای دونفره تشکیل داده اند و از مردم پول می گیرند، نظام مهندسی شکایت کرده است و خواستار شفافیت است ولی این آقایان در شورا علیه هر کسی که درخواست شفافیت دارد طرح شکایت می کنند و پرونده سازی می کنند.

 

این عضو شورا در ادامه گفت : حرف من سر احقاق حق مردم است و من از کار و خدمت برای مردم نمی ترسم ولی از خیانت می ترسم ، من در شورایی که دروغ و خیانت باشد نمی مانم…..

در پایان فوزیه ناصر عضو شورای پنجم شهر گراش خاطر نشان کرد، اگر خورشیدی رئیس شود که شفافیت و صداقت در شورا حاکم شود در شورا می مانم در غیر اینصورت ماندن من و بقای شورا خیانت است به مردم لذا استعفا می دهم.

 

 

پسندیدم(۱۴)نمی پسندم(۰)
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :4

 • […] شورا را به ریاست خورشیدی مشروط کرد. او به گراش انقلابی (اینجا) گفت: «اگر خورشیدی رئیس شود که شفافیت و صداقت در شورا […]

  پسندیدم(۰)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

 • عباس

  تاریخ :

  1 - 0

  به نظر بنده خواسته ایشان خیلی هم بجاست شفافیت نه تنها در شورا بلکه در همه نهادها به غیر از نهادهای امنیتی به دلیل مسایل امنیتی بایدوجود داشته باشد تا مردم به همه مسئولان زحمتکش اعتمادشون دو چندان شود.

  پسندیدم(۱)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

 • عبدالعزیز

  تاریخ :

  0 - 2

  خیلی وقته شما و خورشیدی خیانت کردید، اونا چیزی نیست که دستگیرشون نشده باشه

  پسندیدم(۰)نمی پسندم(۲)

  پاسخ

 • محمدعلی

  تاریخ :

  5 - 0

  تصمیم کاملا بجای است
  البته اگر مورد پاتک رقبا قرار نگیرید همچون تمام تصمیمات قبلیتان

  پسندیدم(۵)نمی پسندم(۰)

  پاسخ

ارسال دیدگاه

اخرین اخبار ایران و جهان